Doprava a platby

Náš eshop se snaží svým zákazníkům nabídnout takovou dopravu a platbu za zboží, aby si zde každý našel pro něj ideální způsob. Avšak neusínáme na vavřínech a pracujeme na dalších možnostech dopravy a platby za naše zboží. V současnosti nabízíme tyto způsoby dopravy a plateb.

 

doprava

Osobní odběr  v provozovně Bílany

Tento způsob předání je zdarma. Zboží je možno odebrat v naší provozovně na adrese Bílany 107 Kroměříž v pracovní době PO-PÁ 8:00-14:00. Případně i mimo pracovní dobu po telefonické domluvě na čísle 800 100 307, 605 271 659. Při platbě v hotovosti na místě je nutno zvolit možnost platby Hotově.

 

Návštěva technika

Tato nabídka platí pouze pro objednávku bezplatného zaměření skel. Na základě vašeho telefonního čísla uvedeného v objednávce, vás zkontaktuje náš technik a domluví si s vámi schůzku u vás doma. Bude proveden náměr a dozvíte se, za jakou cenu jsme schopni u vás výměnu oken zrealizovat. Více o zateplení oken se můžete dozvědět na našich internetových stránkách na www.zateplovanioken.cz

 

 Česká pošta - do 0,5 kg

Zboží pro vás zabalíme a odešleme za pomocí České pošty. Tato služba je vhodná pouze pro malé zásilky do 0,5 kg a z našeho sortimentu jí vyhovují například náhradní díly na žaluzie. Cena této služby je 135,-Kč a platí pro platbu předem převodem na účet. Cena za dopravu obsahuje i balné. Při platbě na dobírku se k této ceně připočítává cena za dobírku. Více najdete v odstavci  Dobírka.

 

Česká pošta - nad 0,5 kg do 4 kg

Zboží pro vás zabalíme a pošleme přes Českou poštu. Jedná se o obchodní balík, platí pro větší zásilky nad 0,5 kg - 4 kg a v ceně této služby je i předem informování Českou poštou o doručení balíku. Stačí, když do objednávkového formuláře zadáte vaši mailovou adresu, případně číslo vašeho mobilního telefonu a před doručením vám příjde zpráva. Cena této služby je 150,- Kč a platí pro platbu předem převodem na účet. Při platbě na dobírku se k této ceně připočítává cena za dobírku.  Více najdete v odstavci Dobírka.

 

Zásilkovna - po domluvě nemáme problém odeslat přes zásilkovnu od 80 Kč plus dobírka

 

 

Pozor! U Chytrých obkladů platí jiné podmínky dopravy! U tohoto zboží je nejlépe zvolit osobní odběr na provozovně, případně se domluvit pomocí poznámky na dovozu naší firmou až k Vám do domu. Cena za dopravu se pak počítá individuálně po domluvě se zákazníkem. U dopravy Českou poštou nad 1 kg se z technických důvodů počítá tato cena za každý balík obkladů.

 

Způsoby platby


Zdarma - pro objednávky náměru oken

 Jelikož návštěva našeho technika je pro vás zdarma, tak ani zde nic neplatíte. Tuto možnost platby je ovšem možno zvolit pouze pro zaměření oken. V případě kombinace s nákupem dalších výrobků z našeho eshopu zvolte ostatní možnosti platby.

 

Bankovní převod

Pokud si vyberete tento druh platby, tak Vám naše firma zašle údaje potřebné pro zaplacení výrobků převodem z účtu. Zboží expedujeme, jakmile zaznamenáme vaši platbu. Tato platba je zdarma.

 

Dobírka

Při využití toho způsobu dopravy platíte vaši objednávku až při převzetí. Za tento způsob platby si účtujeme paušální poplatek 90 Kč. Můžete si vybrat celkem z několika způsobů dopravy popsaných výše.

 

Hotově

Tento způsob platby se využívá pro platbu na našich pobočkách při osobním odběru a není zpoplatněn.

Jiří Kelnar - APIS © 2020 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop